Camping/Ubytovanie Sedliacky Dvor

8 Bodov

Camping/Ubytovanie Sedliacky Dvor

Kemping

Dostupné po prihlásení

Agrocamping Sedliacky Dvor sa nachádza v srdce Slovensku. Situovaný v malebnej krajine, s priamym výhľadom na okolité stráne, ideálnym štartom pre mnohé denné výlety. Cyklo/turistické trate začínajú priamo z kempingu, (350 km), Nizké Tatry a Muránska Planina blisko. Ponukame kempovanie vo vlastných stanoch, prenajame karavan (4), 2x stan (4), celý rok vidiecký apartmán (6) a sedliacku izbu (4). V okolí je 6 lyžiarskych stredísk.

Svojim hosťom poskytujú turistické informácie, aby mali možnosť spoznať zaujímavosti z celého regiónu. Takisto informujú o aktuálnych letných podujatiach, ako sú ródeo, folklórne vystúpenia, či furmanské preteky. Hosťia sú často i zahraničný turisti, čím sa vám naskytuje vynikajúca príležitosť sa večer pri ohnisku zdokonaliť v angličtine, nemčine, či iných jazykoch.

Adresa: Hliník 7, Brezno - Rohozná


Najbližšie body

Zoznam najbližších bodov záujmu v okolí je užitočný pri plánovaní trasy. Zobrazí sa Ti ale až po prihlásení do profilu. Ak profil ešte nemáš, registrácia je zadarmo.

 

Login
Ešte nemáš u nás účet?
Zaregistruj sa
Návštevou a používaním stránok All Bikers Rally súhlasíš s používaním cookies. Viac o cookies sa dozvieš tu: Viac informácií Rozumiem