Areál Divoká voda

24 Bodov

Areál Divoká voda

Rekreačná oblasť

Dostupné po prihlásení

História areálu Divoká voda siaha do roku 1995, kedy sa v súvislosti s uvedením vodného diela Gabčíkovo – Nagymaros začal budovať. Uvedenie samotných slalomových tratí do skúšobnej prevádzky sa uskutočnilo v roku 1996 a zároveň v tomto roku sa uskutočnili aj prvé preteky vodného slalomu.

Areál vodných športov Čunovo svojím vybavením spĺňa kritériá športových štadiónov najvyššej kvality, takže tu možno organizovať preteky na európskej a svetovej úrovni. Areál poskytuje tréningové možnosti nielen pre výkonnostných vodných slalomárov a raftérov, ale aj pre amatérskych športovcov. Záujemcovia, ktorí si tento adrenalínový šport chcú vyskúšať na vlastnej koži, sa môžu vopred objednať a absolvovať trasu so skúseným inštruktorom.

Umelý kanál vodných športov má bohatú históriu pretekov s účasťou slovenských olympionikov aj zahraničných reprezentácii. Ubytovanie a stravovanie v areáli ponúka reštaurácia hotela a niekoľko bufetových zariadení. Pribudli dva beach bary, ktoré sú otvorené v letnej sezóne.


Najbližšie body

Zoznam najbližších bodov záujmu v okolí je užitočný pri plánovaní trasy. Zobrazí sa Ti ale až po prihlásení do profilu. Ak profil ešte nemáš, registrácia je zadarmo.

 

Login
Ešte nemáš u nás účet?
Zaregistruj sa
Návštevou a používaním stránok All Bikers Rally súhlasíš s používaním cookies. Viac o cookies sa dozvieš tu: Viac informácií Rozumiem